Żel budujący do paznokci

hansą

Żel budujący do paznokci

Post autor: hansą »

Powiedzcie, czy któraś z Was samodzielnie przedłuża sobie paznokcie? Ja póki co robiłam tylko hybrydy, ale zamówiłam sobie żel budujący z Victoria Vynn i będę próbować:)
Awatar użytkownika
becia
Posty: 61
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: Żel budujący do paznokci

Post autor: becia »

Taki żel to dobre rozwiązanie jak mamy krótkie paznokcie a chcemy nagle mieć długie, czy po prostu swoje własne chcemy nieco utwardzić. Na https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/ZELE-D ... ZNOKCI/137 mają dobre żele w ofercie do zamówienia. Troszkę trzeba się natrudzić by je dobrze położyć i potem wypiłować paznokcia, nadać mu naturalny kształt. Ale warto na pewno. Efekt wow!
AnetaSłowacka

Re: Żel budujący do paznokci

Post autor: AnetaSłowacka »

Trudno się nie zgodzić z tym co piszecie. Kobiety w dzisiejszych czasach mają bardzo szeroki wachlarz możliwości jeśli chodzi o manicure. Wszystko za sprawą ciągle rosnących oczekiwań względem jakości produktów z jakich korzystają. Producenci z drugiej strony starają się im sprostać, a niektórzy nawet pójść krok do przodu. Najlepszym tego przykładem są akrylożele Indigo-Nails https://www.indigo-nails.com/akrylozele ... l-gelastic oferujące nie tylko najwyższą jakość, także trwałość. Robiąc sobie raz paznokcie można o nich zapomnieć na długi czas. Dodatkowo w palecie jest wiele ciekawych i żywych kolorów co znacznie ułatwia wybór.
ODPOWIEDZ