Zabiegi kosmetyczne

Awatar użytkownika
Elwira_93

Zabiegi kosmetyczne

Post autor: Elwira_93 »

Hej hej! Jakie zabiegi kosmetyczne macie już za sobą? Jestem zdania, że czasami warto nieco poprawić naturalną urodę, ale trzeba znać umiar. Sama stawiam na makijaż permanentny w Warszawie, ale nie pogardzę też profesjonalnym masażem czy manicure. Jakie przyjemności wy sobie sprawiacie?

Kaśka90

Re: Zabiegi kosmetyczne

Post autor: Kaśka90 »

Ja uważam, że zabiegi kosmetyczne to fajna opcja. Dobrze jest dbać o siebie i o swoje samopoczucie. Ja jakieś 3 miesiące temu zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi u Magdaleny Bąk w Warszawie https://makijazpermanentny.warszawa.pl/ I uważam, ze ten zabieg to strzał w 10! :)

ałka

Post autor: ałka »

byłam na zabiegach ujędrniających w So Beautiful w Pruszkowie, mają maszyny do takich zabiegów Wyszło super, skóra stała się jędrniejsza, celulit sie zmniejszył, na pewno powtórzę przed latem :) ______________________________________________________________________________

kryśkanam

Post autor: kryśkanam »

Dla mnie świetnie się sprawdza makijaż permanentny dzięki czemu nie muszę się w ogóle malować na co dzień. To bardzo wygodne rozwiązanie, na które namówiła mnie koleżanka i od tamtej pory na zabiegi chodzę tylko do studio Motyl. Na miejscu zawsze miła atmosfera i sterylnie czysta aparatura. Profesjonalny gabinet :)

studio wizażu i makijażu permanentnego Motyl w Słupsku studio wizażu i makijażu permanentnego Motyl w Słupsku studio wizażu i makijażu permanentnego Motyl w Słupsku

ODPOWIEDZ