Ulubiony manicure

Awatar użytkownika
Alfreda_75
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, 14:20

Ulubiony manicure

Post autor: Alfreda_75 »

Hejka! Na jaki rodzaj manicure stawiacie najczęściej? Zwykły, hybrydowy czy może coś zupełnie innego? Nie wiem, czy słyszałyście o innowacji, jaką są akrylożele od Victoria Vynn, ale polecam przetestować. Taki system zalet ma mnóstwo, a z pewnością należy do nich trwałość stylizacji i swego rodzaju elastyczność. Przypominam oczywiście, że bardzo ważna jest baza do akrylożeli, żeby móc cieszyć się pięknymi paznokciami na dłużej :)
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Ulubiony manicure

Post autor: mik91 »

Nowoczesne rozwiązania w związku z manicurem to przede wszystkim dopasowanie techniki do siebie, stanu sowich paznokci, a także konkretnych oczekiwań w tym obszarze. Polecam zatem manicure tytanowy, który jest niezwykle trwały i wygodny w tym obszarze. Zajrzyj zatem na https://cuccio.pl/dip-sytem-zestaw-star ... -pudry-14g i znajdź odpowiednie narzędzia startowe w tym obszarze.
Baśka789

Re: Ulubiony manicure

Post autor: Baśka789 »

Ja robię hybrydy, mam stosunkowo twardą płytkę paznokcie więc jest to dla mnie wystarczające :) Szukam teraz jakiegoś ładnego kolorku na wiosenny manicure, myślałam o pastelowych kolorkach, które mogłabym połączyć z marmurkiem albo pozłotkiem... Znalazłam tak ładny odcień be my habibi gel polish od Indigo, ale nie stosowałam tej firmy, ktoś może powiedzieć coś na ich temat?
ODPOWIEDZ