Operacja plastyczna nosa

poziń

Operacja plastyczna nosa

Post autor: poziń »

Ktoś z Was zdecydował się na taką operację? jesteście zadowoleni?

Zuńka

Re: Operacja plastyczna nosa

Post autor: Zuńka »

Tak, ja jestem rok po. W moim przypadku operacja plastyczna nosa to naprawdę była konieczność, bo miałam bardzo garbaty nos. Trafiłam do dr Olender, do jej kliniki w Żarkach Letnisko, naprawdę jestem zachwycona efektem.

Awatar użytkownika
Balbina
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:21

Re: Operacja plastyczna nosa

Post autor: Balbina »

Taki zabieg powinno się wykonywać w sprawdzonej klinice. Polecam zajrzeć na https://www.lineacorporis.pl/operacje-p ... styka-nosa, gdzie można o nim poczytać więcej oraz znaleźć kontakt do kliniki, w której wszystko zostanie wykonane w pełni profesjonalnie.

BFT BOTTICELLI BT A 650 29 KIT Zestaw do bram garażowych

Bołekierzko34

Re: Operacja plastyczna nosa

Post autor: Bołekierzko34 »

Medycyna estetyczna różnie nam się kojarzy, ale plastyka nosa obejmuje także zabieg korekty przegrody nosowej. Przeczytasz o tym więcej tutaj https://www.mandalaclinic.com/oferta/pl ... y-nosowej/. To zdecydowana ulga w oddychaniu, zwłaszcza przy problemach alergicznych czy zatok.

xsęnna

Re: Operacja plastyczna nosa

Post autor: xsęnna »

Zdecydowałam się na korektę nosa w klinice doktora Nawrockiego we Wrocławiu, która jest nowoczesna i oferuje wysoki standard obsługi dla swoich pacjentów. Po korekcji w części chrzestnej wracałam do siebie przez jakieś 10 dni, ale było warto bo w końcu mam ładny i prosty nos.

Neń

Re: Operacja plastyczna nosa

Post autor: Neń »

Powiem wam, że ja jestem po takiej operacji, zrobiłam zabieg w Klinice Miracki w Warszawie - https://klinikamiracki.pl/chirurgia-plastyczna/ I naprawdę absolutnie nie żałuje. Czuje się o wiele wiele pewniejsza i piękniejsza. Więc warto! Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwosci

https://mirapolnext.pl/pistolet-hasbro-nerf-maverick-rev-6-a7998-p-8065.html

zzłm

Re: Operacja plastyczna nosa

Post autor: zzłm »

Mój nos miał taką górkę u nasady i był duży. Sama w końcu się śmiałam z tego, że wygląda jak nos czarownicy, ale to był trochę śmiech przez łzy. Strasznie mi on przeszkadzał, mam całkiem przyjemną twarz, o ile mogę tak o sobie powiedzieć, ale wszystko niszczył ten nos. Decyzję o jego operacji poparli nawet moi rodzice, mocni mnie wspierali w tym czasie. Sama operacja zajął się wybitny chirurg - dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Dzięki niemu teraz mam o wiele mniejszy nos, który pasuje do mnie. Nie wygląda sztucznie, jest zgrabny i idealny. Śladów po skalpelu nie widać ;), polecam.

https://mirapolnext.pl/samochod-rc-nissan-skyline-gt-r-rockstar-1-10-p-9397.html

awdń

Re: Operacja plastyczna nosa

Post autor: awdń »

Jestem po korekcie nosa, mój nos był wcześniej o wiele większy, teraz jest drobniejszy i bardziej mi się podoba. Zabieg miałam wykonany klinice Prestige Clinic http://prestigeclinic.pl/uslugi/liposukcja-podbrodka/ we Wrocławiu. Ich oferta jest szeroka, wykonują różne zabiegi, plastyki i operacje plastyczne. W moim przypadku mogę śmiało powiedzieć, że ich polecam, bo nos wygląda teraz perfekcyjnie, śladów po szwach nawet nie widać, polecam gorąco.

ODPOWIEDZ