Ginekolog - antykoncepcja

ryśka

Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: ryśka »

Hej, dziewczyny! Czy któraś z was zna i może mi polecić AD REM - Warszawskie Pogotowie Antykoncepcyjne? ?????Chętnie posłucham, jeśli macie jakieś doświadczenia. Na ich stronie antykoncepcja24.com jest sporo informacji, ale chciałabym poznać wasze opinie

Awatar użytkownika
breszka
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:54

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: breszka »

Ale chodzi Ci o wypisanie recepty po prostu? Czy o dobranie odpowiedniej metody antykoncepcji? Ja sama jakiś czas temu wybrałam się do pani ginekolog, zależało mi na tym, żeby jakieś tabletki antykoncepcyjne mi przepisała. Kiedyś już jedne brałam i się zraziłam , bo bardzo źle się po nich czułam. Tym razem dostałam Vines, z najmniejszą dawką hormonów. Strzał w dziesiątke

tośka

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: tośka »

A tutaj https://onlinerecepta.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Można tam bowiem uzyskać receptę online. Takie rozwiązanie jest nie tylko szybkie, ale w dzisiejszych czasach bezpieczne. Pomyślcie o tym. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na ten temat, które mogą okazać się przydatne.

Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: mik91 »

Na pewno ważnym elementem jeśli chodzi o kwestie jaką jest antykoncepcja awaryjna jest zwrócenie szczególnej uwagi na kwestię wyboru placówki, z któej będziemy korzystać w przypadku wystąpienia potrzeby skorzystania z takiej formy pomocy. To nei jest łatwa sprawa, szczególnie w obecnej sytuacji, a jak wiadomo - czas tutaj nagli. Polecam zatem wybrać przychodnie online dimedic. wklejam też link ze znizką https://dimedic.eu/pl/dimedic/registrat ... ruth.z3854 W dimedic spotkasz się z dużym zaangażowaniem, świadomością, a przede wszystkim wiedzą i wsparciem. To miejsce w którym możesz liczyć na szybkość.

Bałałajka

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: Bałałajka »

Jeśli potrzebujecie antykoncepcji awaryjnej tudzież pigułki PO, to najszybciej bo w ciągu maksymalnie jednek godziny receptę dostaniecie od lekarza zdalnie https://lekarzonline.eu Bez klauzuli sumienia, bez dziwnych spojrzeń, bez zbędnych pytań etc. Po prostu zaznaczasz co chcesz i dostajesz na to receptę.

didżejka

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: didżejka »

No ja też nie do końca zrozumiałam o co chodzi.. Na pewno z antykoncepcją to nie jest takie hop siup. Trzeba jednak pójść do ginekologa na wizytę, powiedzieć mu co i jak, a on wtedy dobierze nam odpowiednie tabletki, o ile wcześniej też nie zleci badań. Ja tak miałam u pani doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu.

aguś4433

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: aguś4433 »

A jaka jest w ogóle odpowiednia poradnia ginekologiczna , do której mogę się zgłosić? Chciałabym zmienić swojego obecnego lekarza, ponieważ mam pewne problemy i chciałabym trafić do kogoś, do kogo będę miała pełne zaufanie. Macie sprawdzonych lekarzy czy wybieracie gabinety, w których dostępny jest wolny termin?

Elżbieta

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: Elżbieta »

Trafiłam na świetnego ginekologa, mieszkam niedaleko granicy Polski z Czechami i po stronie czeskiej 5 km za granicą jest rewelacyjna klinika ginekologiczna Stonava. Jeśli mieszkacie w okolicy to polecam, bo na prawdę bardzo pozytywnie była zaskoczona, duża różnica w porównaniu z tymi ginekologami, do których chodziłam wcześniej w Polsce.

Małgorzatka789

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: Małgorzatka789 »

Jak mowa o tabletkach i ginekologu, to chyba lepiej skorzystać z tzw pogotowia receptowego https://lekarzonline.eu i załatwić sprawę w ciągu godziny. Do ginekologa chodzę raz do roku na wszystkie badania, a po recepty mi się po prostu nie chce, wolę zdalnie bo jest szybciej i wygodniej.

Awatar użytkownika
kanalia
Posty: 175
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:25

Re: Ginekolog - antykoncepcja

Post autor: kanalia »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/

ODPOWIEDZ