Farby bez amoniaku

Awatar użytkownika
Saloma85
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2021, 19:28

Farby bez amoniaku

Post autor: Saloma85 »

Dziewczyny, stosowałyście kiedykolwiek naturalne farby bez amoniaku? Jak wrażenia? Słyszałam, że włosy są po nich niesamowicie miękkie i odżywione. To właśnie z suchością włosów mam największy problem podczas używania farb tradycyjnych. Myślicie, że w takim wypadku powinnam postawić na naturalne?
Kaśia

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: Kaśia »

Wiele osób decyduje się na farbowanie włosów, ponieważ zaczęli siwieć. Moim zdaniem to zły pomysł, ponieważ traktowanie włosów chemia nie jest dobre. Na rozwiązanie problemu siwienia, radzę użyć tego preparatu https://gr-7.eu/. Jest bardzo skuteczny i co ważne, jest to mieszanka ziół.
jętka

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: jętka »

Podpowiem Ci super markę naturalnych farb. Ja kupuję pozbawione amoniaku farby - ściślej od marki Color&Soin. Genialne są. Ładnie pachną, nie uczulają, nie podrażniają, nie mają w sobie kompletnie chemii, a super kryją. Paleta barw jest dosyć duża więc spokojnie dobierzesz coś dla siebie. No i wielki plus - farby Color&Soin kosztują grosze!
kryśka

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: kryśka »

Ja też nie stosuję farb z amoniakiem, przeszłam na naturalne farby do włosów, które można kupić w Ekoaleja . Nie powodują żadnych podrażnień na skórze głowy i co ważne kolor utrzymuje się naprawdę długo, a nie tak jak w przypadku zwykłych farb do włosów, że kolor spłukuje się podczas mycia.
oliś

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: oliś »

Tutaj https://darmarsklep.pl/s/41856,l-oreal-casting-creme jest namiar na sklep, gdzie można zakupić wiele ciekawych farb do włosów w różnych odcieniach. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest sporo. Na pewno każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Mają tam sporo propozycji.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Farby bez amoniaku

Post autor: meryntrant »

Z tego, co mi wiadomo, firma mkkolibri specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości farb do tworzyw sztucznych, co czyni ją idealnym wyborem dla producentów przemysłowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, proponuję odwiedzenie ich strony internetowej. To eksperci w dziedzinie, a ich doświadczenie może być wartościowe dla Twojego biznesu.
ODPOWIEDZ