Sposoby na reklamę

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 145
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:15

Sposoby na reklamę

Post autor: Inka »

Jeśli chodzi o reklamę tradycyjną korzystam z usług drukarni internetowej Diamond Druk: http://diamond-druk.pl/ ,a w sprawie wizerunku w internecie z tej agencji interaktywnej. Gdybym jednak musiał ocenić, który rodzaj reklamy jest skuteczniejszy to śmiało mogę powiedzieć, że reklama w internecie. Szczególnie pozycja w googlach kiedy posiadamy sklep internetowy lub oferujemy jakieś konkretne usługi.
Awatar użytkownika
omenga
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:33

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: omenga »

Ja staram się mieć zawsze jakieś fajne gadżety reklamowe. To moim zdaniem forma reklamy, która zawsze się sprawdza. Ostatnio zamówiłam bidony z logiem firmy tutaj https://www.reklamowegadzety.pl/c/bidon ... -nadrukiem. To jedna z form reklamy, z której korzystam na bieżąco. Zawsze sprawdza się to w formie drobnego upominku od firmy.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: pikipiki »

Moim zdaniem naprawde warto rozwazyc cos takiego jak http://e-partner.com.pl/ - dzieki audytowi faktycznie wszystko zostanie dopasowane pod badania rynku i strategie marki, dzieki temu pozwoli to na budowanie pozytywnego wizerunku firmy i relacji z klientem, ktora skutkuje jego stalym powrotem po produkty firmy :) Faktycznie jest to dzialanie skuteczne ze wzgledu na fakt, ze w dzisiejszych czasach tak naprawde zyjemy w internecie i to on jest najwieksza kopalnia wiedzy
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: koraliki »

Jeśli chcesz żeby reklama była skuteczna to musi się ona odbyć w internecie. Teraz bardzo modny jest marketing szeptany http://marketingdyskusji.pl/ dzięki któremu można zdobyć spory zasięg wśród ludzi spędzających głównie w internecie.
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2020, 17:35

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: Tati17 »

Jeśli dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - http://seopanda.pl .
Awatar użytkownika
Kasandra
Posty: 24
Rejestracja: 02 mar 2020, 14:26

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: Kasandra »

Tak drukarnia internetowa to przyda się w przypadku reklamy zewnętrznej. Sama myślę żeby zastosować przy mojej restauracji jakieś potykacze, ścianki wystawowe czy stojaki na ulotki. Tutaj nawet można o tym przeczytać https://instore.com.pl/biznes-finanse/j ... stauracji/ . Jeśli prowadzicie jaki rodzaj usług to z pewnością te wskazówki Wam się przydadzą.
Juri

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: Juri »

Choć mogłoby się wydawać, że drukowanie materiałów reklamowych to przeszłość, to w rzeczywistości jest zgoła inaczej. Sam miałem okazję się przekonać o tym w tym roku. Zwykle jak dostawałem jakieś wizytówki czy ulotki, to je wyrzucałem przy pierwszej możliwej okazji. Jednak w tym roku na targach w Bielsku-Białej dostałem wizytówkę wykonaną drukiem typograficznym tzw. letterpress. Zasięgnąłem informacji, że w Polsce jest zaledwie kilka takich drukarni. Ta firma akurat skorzystała z oferty Paper Project. Widząc efekt po sobie sam zainwestowałem w takie wizytówki. Efekt? Mam więcej telefonów od osób, którym przekazałem swoje wizytówki.

Zobaczcie sami na stronie chociażby wspomnianego Paper Project, jak mogą wyglądać wizytówki. Zostawiam jedną jako zajawkę :)
Obrazek
ODPOWIEDZ