Rozwój działalnosci

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 145
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:15

Rozwój działalnosci

Post autor: Inka »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Awatar użytkownika
Melanie
Posty: 72
Rejestracja: 11 sty 2020, 23:38

Re: Rozwój działalnosci

Post autor: Melanie »

Pierwszym krokiem moim zdaniem powinno być wprowadzenie płatności bezgotówkowych. My w sklepie korzystamy od kilku miesięcy z terminala od Polskie ePłatności https://www.pep.pl poza płatnościami mogliśmy wprowadzić też dodatkowe funkcje dla klientów, między innymi możliwość opłacania rachunków na miejscu.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Rozwój działalnosci

Post autor: jubiler »

W sumie jak najbardziej w biznesie na pewno ważną sprawą są płatności bezgotówkowe oraz moim zdaniem również liczą się płatności online. Ja od zawsze korzystam tylko i wyłącznie z płatności online https://www.przelewy24.pl/ gdyż mam do nich pełne zaufanie. Jestem zdania, że są szybkie oraz bezpieczne.
juźka

Re: Rozwój działalnosci

Post autor: juźka »

Rozwój działalności to obecnie według mojej oceny rzecz wręcz obowiązkowa. Trzeba iść z postępem, nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Możliwości rozwoju jest mnóstwo, jednak sporo firm decyduje się na nowoczesne technologie. Sama też zaczęłam szukać wartościowych dla mnie informacji. Bot telefoniczny Hellobot to temat, który bardzo mnie zainteresował więc zaczęłam szukać informacji w tej sprawie.
Ąnnâsmith

Re: Rozwój działalnosci

Post autor: Ąnnâsmith »

Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the time บาคาร่า
ODPOWIEDZ