odpady niebezpieczne

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:36

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Cześć, szukam firmy oferującej odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - coś ktoś?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 72
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:47

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: fiona45 »

Każde odpady ciekłe w tym szamba i szkodliwe substancje, powinno się odpowiednio utylizować. Najlepiej do tego sprawdzą się firmy, które zajmują się takimi sprawami. Widziałam ostatnio firmę https://www.bys.pl/uslugi/odbior-nieczystosci-cieklych , która jest idealna na takie wywozu odpadów niebezpiecznych.
Awatar użytkownika
tulipan87
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:11

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: tulipan87 »

Myślę, że warto korzystać z usług firm, które proponują wywóz odpadów. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Nieraz zastanawiamy się co zrobić ze starymi meblami podczas remontu i firmie czy też jak zniszczyć niepotrzebne dokumenty, które nadają się do utylizacji. Myślę, że warto skorzystać z takiej profesjonalnej usługi. Niewłaściwe pozbywanie się odpadów jest karalne.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: magra »

Prawda jest taka, że prowadzenie składowiska odpadów, to dobry biznes. Jeśli jednak chcecie taką działalność prowadzić profesjonalnie i przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo, to na pewno tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na firmę, która między innymi zajmuje się monitoringiem składowiska odpadów.
miśkowaa

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: miśkowaa »

Odpady powinna wywozić tylko profesjonalna firma taka jak np. ta https://www.wektorsc.eu/ Nie powinno się tego robić na własną rękę - za to są wysokie kary. My w naszej firmie zadbaliśmy o współpracę z dobrą firmą od odpadów.
boliś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: boliś »

A słyszeliście już o programie CDSRecycling Partner ? Jeśli nie, to warto sobie zerknąć tutaj https://cdsrecycling.pl/zostan-naszym-partnerem/ . Jest to program dla pracowników zakładów produkcyjnych. Można w ten sposób wiele zarobić. Prowizja wynosi bowiem 10%. Otrzymuje się ją za skuteczne polecenie CDSRecycling jako odbiorcy odpadów.
ODPOWIEDZ