Nowe głośniki

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 145
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:15

Nowe głośniki

Post autor: Inka »

Chce mojemu bratu kupić nowe głośniki do kompa, właśnie na prezent. Zastanawiam się jakie głośniki z tych dośtepnych tutaj https://www.akcesoriapc.pl/glosniki-c-182_183.html tak do 600 zł będą najlepsze. Sam średnio się na tym znam więc zdecydowanie potrzebuje porady specjalisty.
Awatar użytkownika
Ania252
Posty: 90
Rejestracja: 13 gru 2018, 21:06

Re: Nowe głośniki

Post autor: Ania252 »

Też oglądaliśmy ostatnio z mężem głośniki i nawet nam przypadły do gustu takie głośniki bezprzewodowe - https://www.e-sas.pl/rtvagd/glosniki Potrzebne nam coś, co po prostu pozwoli słuchać muzyki z telefonu nieco głośniej i z lepszym dźwiękiem. A głośnik bezprzewodowy zawsze można też ze sobą zabrać gdzieś w podróż czy na imprezę w plenerze.
całka6

Re: Nowe głośniki

Post autor: całka6 »

Jeśli już decydujesz się na głośniki to pamiętaj, że najlepiej rozejrzeć się za tymi dobrej jakości. Teraz bez problemu można znaleźć takie w sieci. Na stronie http://bangolufsen.pl/ mają szeroki wybór zarówno głośników, jak i słuchawek. Dla każdego miłośnika muzyki jakość i barwa dźwięki mają naprawdę ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 205
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Nowe głośniki

Post autor: olga83 »

Nowe głośniki fajna sprawa. Ale jeśli zależy ci na mega dobrym brzmieniu - zainwestuj w takie podkładki https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pia ... -monitory/ . Wpływają na stabilizacje oraz likwidują wibracje pochodzące z powierzchni. No a co za tym idzie - znacząco poprawiają jakość dźwięku.
kaśka2778

Re: Jakie studia wybrac

Post autor: kaśka2778 »

Ania252 pisze: 09 wrz 2020, 21:06 Też oglądaliśmy ostatnio z mężem głośniki i nawet nam przypadły do gustu takie głośniki bezprzewodowe - https://www.e-sas.pl/rtvagd/glosniki Potrzebne nam coś, co po prostu pozwoli słuchać muzyki z telefonu nieco głośniej i z lepszym dźwiękiem. A głośnik bezprzewodowy zawsze można też ze sobą zabrać gdzieś w podróż czy na imprezę w plenerze.
Ale super, nigdy się tym nie interesowała, a szkoda.
Agencja Eventowa Łódź
ODPOWIEDZ