Modewe inspiracje

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 145
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:15

Modewe inspiracje

Post autor: Inka »

W jakich miejscach szukacie modowych inspiracji ? Gdzie udaje wam się znaleźć coś co was zainspiruje? Śledzicie takie modowe blogi https://panitorbalska.com/ by mieć pomysly na to jak się ubrać?
Awatar użytkownika
kryształ
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2019, 6:13

Re: Modewe inspiracje

Post autor: kryształ »

Modowe inspiracje można praktycznie znaleźć wszędzie. Ale najwięcej takich inspiracji można zaczerpnąć w internecie. Dzięki temu dowiedziałam się,że Kolczyki Handmade które mam w domu od ładnych paru lat teraz są bardzo modne i gustowne. A wy jaką biżuterię najczęściej zakładacie? I na jakie okazje?
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 326
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Modewe inspiracje

Post autor: Kamara »

W jakich? Nie mam do końca wyznaczonych miejsc, po prostu najłatwiej jest szukać w internecie, a wujek google może podpowiedzieć wiele ciekawych wyników.
Awatar użytkownika
katrina
Posty: 39
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:20

Re: Modewe inspiracje

Post autor: katrina »

Też potwierdzam, że najlepiej jest szukać modowych inspiracji w internecie. Ja w ten sposób znalazłam https://www.pranashop.pl/pol_m_Wisiorki ... e-306.html , biżuteria srebrna to ich konik, posiadają piękne sploty, wzory. Można śmiało zamówić cały komplet na jakąś interesującą uroczystość.
ODPOWIEDZ