Ładne obrączki

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 205
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Ładne obrączki

Post autor: olga83 »

Jakie macie obrączki ślubne? Ja zdecydowałam się na obrączki z białego złota, bo moim zdaniem są bardziej eleganckie i będą do wszystkiego pasować. Zamówiłam ze strony Lisiewski Group https://www.sklepjubilerski.com/ i jestem pozytywnie zaskoczona ich jakością. Noszą się świetnie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
Zofia
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:54

Re: Ładne obrączki

Post autor: Zofia »

My z narzeczonym zastanawiamy się nad obrączkami z platyny, które można zakupić tutaj https://diamondsky.pl/bizuteria/obraczki-slubne/. Zdecydowaliśmy się na ten sklep ponieważ mają możliwość modyfikacji obrączek oraz dopasowanie modeli pod klienta.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Ładne obrączki

Post autor: magra »

A do sklepu Apart już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto sprawdzić sobie u nich ofertę na obrączki. Mają bowiem naprawdę wiele ciekawych i praktyczny rozwiązań dopasowanych do różnych upodobań. Nie da się ukryć, że warto wybierać ponadczasowe rozwiązania, bo obrączki nosi się całe życie.
ODPOWIEDZ