Ekspozycja biżuterii

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Kłika

Ekspozycja biżuterii

Post autor: Kłika »

Jeśli zajmujecie się produkcją biżuterii zawodowo to wiecie na pewno, jak ważna jest jej ekspozycja. W zaaranżowaniu sklepu czy niewielkiej nawet powierzchni, gdzie eksponujecie swoje produkty pomoże wam firma https://www.bemarc.pl/oferta-bemarc/jewellery/ Ja mam niewielki butik a i tak stworzyli prawdziwe cuda - dzięki temu sam lokal robi na klientach ogromne wrażenie, jeszcze zanim skupią się konkretnie na towarze. Bardzo polecam, ponieważ to fachowcy w swojej dziecinie - doradzą wam najkorzystniejsze rozwiązania, stworzą też wystawę dopasowaną do waszych oczekiwań. Ja bardzo sobie chwalę współpracę z nimi.
gośka

Re: Ekspozycja biżuterii

Post autor: gośka »

Ja tam biżuterię to najbardziej lubię eksponować na sobie. Tym bardziej, że chodzę w biżuterii oryginalnej i ponadczasowej. Nie lubię rzeczy, które ma każdy. Dlatego zawsze szukam czegoś naprawdę wyjątkowego. W ostatnim czasie kupiłam sobie bransoletkę ze skóry, którą znalazłam na https://beezoo.pl/26-bransoletki-ze-skory . Mają świetne rzeczy, więc z pewnością jeszcze do nich zajrzę.
ODPOWIEDZ