Dom pogrzebowy

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 145
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:15

Dom pogrzebowy

Post autor: Inka »

Wiem, że organizacja pogrzebu w żadnej sytuacji nie jest sprawą prostą. Trzeba pamiętać o wielu sprawach a jest nam ciężko, wiec dobry zakład pogrzebowy to podstawa. Mozesz skorzystać z pomocy tego zakładu http://jozefgorecki.pl/ , bo wykazują się bardzo duzym profesjonalizmem i empatią.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Dom pogrzebowy

Post autor: meryntrant »

Dzięki że poleciliście mi ten zakład : http://www.elizjum-warszawa.pl/ . Ważne jest właśnie żeby mieć polecony, sprawdzony już wcześniej zakład. Firma powinna zapewnić kompletny zakres usług pogrzebowych. Najlepiej aby wszystkie formalności załatwić w jednym miejscu
Awatar użytkownika
blyskotka
Posty: 68
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:44

Re: Dom pogrzebowy

Post autor: blyskotka »

Pochowanie kogos bliskiego, to dla kazdego czlowieka ogromne przezycie, warto wtedy wszystkie sprawy organizacyjne oddac w rece profesjonalistów ktorzy sie tym zajmą,my wybralismy zaklad pogrzebowy Gloria w Świdnicy, słyną z podejscia do klienta i doswiadczenia.
hańcia

Re: Dom pogrzebowy

Post autor: hańcia »

Nie wyobrażam sobie dziś, jak wyglądają pogrzeby poznań . Na pewno firmy zajmujące się takimi usługami, domy pogrzebowe czy zakłady, wspierają rodziny na każdym etapie, jednak nie wydaje mi się, żeby ta cała sytuacja pomagała. I tak jest już ciężko chować bliską osobę, a co jeszcze męczyć się z koronawirusem. Na pewno macie takie samo zdanie.
zuźka

Re: Dom pogrzebowy

Post autor: zuźka »

Zajmowałam się przygotowaniem pogrzebu taty. Nie byłam w stanie uspokoić się na tyle, by nie płakać, gdy poszłam do zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie. Płakałam i miałam zaczerwienione oczy przez cały czas, niemniej pracownicy tej firmy bardzo profesjonalnie się zachowali. Na pewno nie byłam pierwszą osobą, która tak emocjonalnie do tego podchodziła. Oni wszystkim zajęli się, kompleksowo, od usługi przewiezienia ciała, po kremację, aż po przygotowanie ostatniego pożegnania taty.
ODPOWIEDZ