Dodatkowa szkoła

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Dodatkowa szkoła

Post autor: Lovela2 »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 393
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: kasiakowa06 »

Polecam https://www.animato.szczecin.pl.
Działalność w dziedzinie edukacji artystycznej prowadzimy od 1 września 1993 r. początkowo jako Prywatne Ognisko Muzyczne „Animato”. Po zmianie siedziby i spełnieniu warunków stawianym szkołom niepublicznym otrzymaliśmy zezwolenie na działalność od 1 września 2000 r. jako Prywatna Szkoła Muzyczna I st. „Animato”.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2021, 14:10 przez kasiakowa06, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 52
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:37

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: katarina »

Wybór dobrej szkoły jest bardzo ważny. Dlatego jeśli chodzi o podstawówkę i liceum to dobrą opcją jest Szkoła Europejska. Warto zajrzeć na stronę https://szkolaeuropejska.pl/ i poczytać o niej więcej.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 157
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:30

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: sofia11 »

Gdybyś potrzebowała pomocy naukowych zajrzyj na https://www.eduksiegarnia.pl/gry-edukac ... edukacyjne To księgarnia edukacyjna online. Widziałam, że mają bardzo duży wybór ksiażek z różnych dziedzin. Sama myślę o skorzystaniu z oferty - potrzebuję książek do logopedii.
Awatar użytkownika
Milenna88
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:38

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Milenna88 »

Jeśli chodzi o wybór dobrej szkoły policealnej to zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwróciła uwagą na ofertę szkół policealnych i według mnie można się na nich fajnie dokształcić m.in w przypadku osób szukających już konkretnej wiedzy i umiejętności w danym zawodzie. Sprawdź w wolnej chwili propozycje kierunków jakie przygotowała szkoła Cosinus, a w szczególności medyczne po których najszybciej można znaleźć dobrze płatną pracę. Z resztą sama zdecydowałam się postawić na "Opiekuna DPS" i poziomu jestem bardzo zadowolona, ponieważ dobrze przygotowują zarówno do pracy, jak i zdania egzaminu kwalifikacyjnego. Poza tym warto wspomnieć, że jest to placówka która kształci za darmo.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mik91 »

Szkoła to ważne miejsce w którym możesz spotkać bardzo wiele różnych elementów. Dlatego warto postawić na dobrze wyposażoną szkołę. Tablice od https://www.tableo.eu/ uchodzą za jedne z bardziej dobranych i ciekawych, a ich cena jest naprawdę korzystna.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 309
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mczay »

Chcesz dalej się edukować? To świetnie - nie można stać w miejscu, należy się rozwijać. Niezależnie jednak od tego, w którym kierunku chcesz się rozwijać, zadbaj o to, aby to była naprawdę dobra szkoła.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 46
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:20

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: kasiunia »

Jak najbardziej, my musimy się cały czas kształcić i nasze dzieci także, więc dodatkowa szkoła jesli pomaga w rozwoju dziecka - to należy z tej możliwości skorzystać.Jeśli chodzi o szkoły w ogóle należy zadbać także o bezpieczeństwo naszych pociech.W jesienne wieczory czy poranki widoczność nie jest najlepsza.Czy nie uważacie ,że odblaski dla dzieci poprawiły by bezpieczeństwo ? Koszt niewielki a widoczność na drodze znacząco się poprawia.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: zlotka »

ja jestem teraz na dodatkowych studiach podyplomowych tym razem z zarządznia prawem medycznym. Złożyłam pod koniec września papiery na mazowiecką uczelnię medyczną i poszło :) taki dodatkowy fakultet znacznie zwiększa szanse na rynku pracy :)
Awatar użytkownika
Patkas
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:23

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Patkas »

U mnie już za późno na takie rzeczy, ale dla swojego dziecka zawsze chętnie coś dobrego zrobię:) Już starałam się wybrać najlepszą szkołę podstawową w okolicy i chyba udało mi się to zrobić. Te Vizja Okopowa może bardzo dużo zagwarantować dzieciom, szczególnie mnie zainteresowały języki obce. W czasie pandemii świetnie sobie radzą z zajęciami. Pracują na Microsoft Teams, przydatne narzędzie do nauki online. Zresztą AEH z Warszawy też dobrze sobie radzi w tym czasie:)
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: gabi22 »

Wszelkie informacje na temat tego jak rekrutować do danej szkoły, możecie dowiedzieć się chociażby tutaj https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja . Jest to przydatna strona, która odpowiada na wiele pytań, które aktualnie nurtuje uczniów.
Awatar użytkownika
wakons
Posty: 30
Rejestracja: 12 wrz 2019, 22:53

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: wakons »

Szkoła musi nam pomóc przygotować się do matury. Na pewno trzeba się dobrze zastanowić nad wyborem liceum. W prywatnych placówkach można odnieść lepsze wyniki w nauce. Wiem, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie ma doświadczonych nauczycieli i tutaj będziemy mogli dobrze zdać maturę.
Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 120
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Lucky »

Ja teraz będe zamawiała już podręczniki do następnej klasy ponieważ nie chce zawalić się wydatkami na wrzesień. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era znalazłam bardzo ciekawą ofertę na cały zbiór. Chyba zdecduję na tą ofertę ponieważ stacjonarnie jest o wiele drożej
Awatar użytkownika
teriada
Posty: 64
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:18

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: teriada »

Jeśli chodzi o wybór liceum to Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie. W prywatnych placówkach nauczyciele dobrze przygotują do matury. Klasy są małe, więc lekcje też inaczej wyglądają i wtedy uda się dostać na studia.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mik91 »

Warto także zadbać o uzupełnienie przyborów do szkoły Twojego dziecka. Ma to ogromne znaczenie w przypadku zajęć, które mają za zadanie wpłynąć na rozwijanie jego np. talentu czy pasji. Kleje szkolne od https://papierowo.pl/kleje to szeroki wybór, od zwykłych po te bardziej unikalne, czyli np. z brokatem. Na pewno będzie to świetne rozwiązanie podczas zajęć plastycznych.
ODPOWIEDZ