Biżuteria dla chłopaka?

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
KaśkaW

Biżuteria dla chłopaka?

Post autor: KaśkaW »

Hej!
Macie może pomysł na jakąś biżuterię dla mężczyzn, ale z pominięciem spinek do mankietów i zegarka bo to oczywiste oczywistości. Chciałabym kupić coś oryginalnego chłopakowi, a tym samym go zaskoczyć. Nie mam do wydania miliona monet, ale chciałabym coś eleganckiego. Może jakaś bransoletka? Przecież są męskie bransoletki, prawda? Czego bym nie chciała to typowego łańcuszka na szyję bo raz, że Michał nie jest religijny, a dwa, że to oklepane. Macie jakieś pomysły?
Polecam gazetki Stokrotka
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 326
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Biżuteria dla chłopaka?

Post autor: Kamara »

Nie, nie, nie, nie, nie, nie. Biżuteria dla mężczyzn? W życiu! Nie toleruje żadnej u faceta, poza oczywiście obrączką ślubną. No dobra, spinki do mankietów też ok, ale to jak ma zwyczaj noszenia koszul i garniturów, bo na co dzień się tego nie zakłada. Inne rodzaje biżuterii out.
ODPOWIEDZ