Przekłucie uszu

Bransoletki dla dziewczynek, spinki do mankietów dla chłopców. Biżuteria dla dzieci święci triumfy podczas okresu komunijnego, ale nie tylko. Kupujemy dzieciom biżuterię z różnych okazji. Czy to dobry pomysł? Jaką biżuterię możemy wybrać z oferty producentów? Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
Cudaczna
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 13:20

Przekłucie uszu

Post autor: Cudaczna »

Dziewczyny... jakie jest Wasze zdanie na temat przekłuwania uszu dzieciom? Moja bratowa niedawno urodziła córkę. Basiunia jest malutka, ma dopiero 3 miesiące. Kilka dni temu bratowa stwierdziła, ze chce przebić małej uszy. Przyznaję, zdębiałam. Wiem, że to jej córka, nie moja, ale czy to nie za wcześnie? Przecież takiemu maleństwa kolczyki nie są teraz potrzebne? A co wtedy, jeśli np. Basia wcale nie będzie chciała nosić - w późniejszym wieku - kolczyków? Zostaną jej 2 dziurki w uszach... Ja jestem zdania, że każdy powinien sam decydować o własnym wyglądzie, także o tym, czy chce nosić kolczyki, czy nie. Przebijanie uszu tak małym dzieciom (zwłaszcza w czasie pandemii) uważam za "widzi mi się" mamusi. Jeśli myślicie podobnie do mnie, podpowiedzcie proszę, jak przekonać bratową, by się jednak wstrzymała?

pozdrawiam,
--------------------------------------------------------------------------------
uzdatnianie wody