reklama

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
gość

reklama

Post autor: gość »

Witajcie. Jaką reklamę proponujecie na sam początek. Znalazłam ofertę Max4Media http://max4media.pl. Nawet znajomy potwierdził, że to świetna drukarnia grodzisk mazowiecki - tutaj mają siedzibę. Jednak nie wiem co powinnam zamówić, żeby stać się bardziej widoczna dla moich potencjalnych klientów. Pomożecie?
Floręs

Re: reklama

Post autor: Floręs »

Ja już przerobiłam współpracę z kilkoma drukarniami, aż w końcu trafiłam do https://www.kseroa0.pl/. Tą firmę poleciła mi znajoma, która zleca im wydruk materiałów reklamowych od kilku lat. Zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z tej drukarni. Oferują wysoką jakość w bardzo dobrej cenie.
kryśka

Re: reklama

Post autor: kryśka »

Moim zdaniem świetną formą reklamy są również ulotki, dlatego jednak warto zajrzeć do https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ , ponieważ tutaj zobaczycie jakie są najczęściej wybierane kolory i jakie mają one przede wszystkim znaczenie. Sama nawet wybrałam tutaj coś dobrego dla swojej działalności
białyński

Re: reklama

Post autor: białyński »

Już od dawna współpracuję z warszawską drukarnią http://jantar24.com/ która realizuje wydruki projektów dla naszej agencji i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to specjaliści w swojej dziedzinie. Jakość i terminowość to ich najlepsze cechy. Każdorazowo mogę liczyć na realizacje najwyższej jakości. Do tego obsługa w miłej atmosferze. Polecam!

Internetowa drukarnia cyfrowa i offsetowa Jantar w Warszawie Internetowa drukarnia cyfrowa i offsetowa Jantar w Warszawie Internetowa drukarnia cyfrowa i offsetowa Jantar w Warszawie
ODPOWIEDZ