Włosy szare i bez życia

Opowiadamy o modzie i stylizacjach na nowe sezony. Opowiadamy o markach, sklepach i ulubionych ciuchach. Dzielimy się opiniami i przestrzegamy przed marną jakością!
Baśa

Włosy szare i bez życia

Post autor: Baśa »

Już naprawdę nie wiem co robić ze swoimi włosami. Po zimie są dosłownie jakieś szare i bez życia. Wciąż się puszą i w dodatku są suche jak siano. Dowiedziałam się, że w salonach robią taki zabieg b-tox Intense inoar. Podobno robiony na zimno (bez użycia prostownicy) utrzymuje się do miesiąca, a dla przedłużenia efektu do 3 miesięcy prostujemy włosy. Myślicie, że mogłabym skorzystać z takiego zabiegu?
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Włosy szare i bez życia

Post autor: mik91 »

Szukasz najlepszego sposobu na to, aby zadbać o swoje włosy? Na pewno warto pomyśleć o tym co ma znaczenie czyli wybrać opcję, która będzie sprzyjać porostowi, a zarazem wygodzie. Dlatego też urządzenie z firmy https://beautifly.eu/produkt/laser-na-p ... w-b-longa/ jest doskonałym pomysłem, który pozwoli Ci uzyskać zamierzony efekt w sposób bardzo prosty, a wręcz intuicyjny. Sprawdź ich propozycję i postaw na najlepsze możliwości.
Żelka

Re: Włosy szare i bez życia

Post autor: Żelka »

Pewnie, że skorzystaj, bo to dokonała kuracja dla włosów. Ja ostatnio miałam robioną pielęgnację b-tox perfect blond Inoar, bo od pewnego czasu rozjaśniam włosy. Zawsze chciałam mieć ładny blond ale gdy zaczęły robić mi się żółte odcienie to przestało mnie to bawić. znajoma fryzjerka zaproponowała mi zabieg tymi produktami o okazało się, że świetnie niweluje przebarwienia.
Fiołek

Re: Włosy szare i bez życia

Post autor: Fiołek »

A mi z kolei fryzjerka poradziła, żebym stosowała spray Que necessario Inoar, który naprawia zniszczone włosy. Chętnie jednak skorzystałabym też z takiej kuracji, która likwiduje żółte przebarwienia. One naprawdę okropnie wyglądają. A zawsze chciałam być naturalną blondynką. Nie jest to jednak takie łatwe jak się okazuje.
Płatek

Re: Włosy szare i bez życia

Post autor: Płatek »

Obydwa produkty, o których mówicie są rewelacyjne. Gdy zaczęłam je stosować w swoim salonie to zwiększyła się liczba moich klientek. Okazuje się, że one wręcz łakną takich profesjonalnych kuracji wzmacniających włosy. W przypadku kuracji B-tox jest to produkt profesjonalny przeznaczony dla fryzjerów, osób, które wykonują profesjonalne zabiegi. Warto z niego korzystać.
świerk

Re: Włosy szare i bez życia

Post autor: świerk »

Dopytywałam się moich koleżanek co stosują aby mieć ładny blond na głowach ale każda mówiła, że kosmetyki z drogerii są do niczego. Po prostu te żółte smugi na włosach wykańczają. Skoro jednak twierdzicie, że jest na to sposób to koniecznie muszę go wypróbować. Niedługo spotykam się z moją fryzjerką i zapytam o taką specjalną kurację, która niweluje brzydkie odcienie.
melką

Re: Włosy szare i bez życia

Post autor: melką »

Może czas na zmianę koloru i przede wszystkim na nową fryzurę? Jakieś przedłużane włosy https://remy-hair.pl/wlosy-clip-in , albo taki świeży kolor. Wiem, że wiosna napawa nas nowościami, szukamy zmian, a jak to kobiety często zaczynamy od włosów. To jest pewniak. Z resztą w sieci jest wiele ciekawych fryzur, które można zastosować na swojej głowie.
dażka01

Re: Włosy szare i bez życia

Post autor: dażka01 »

Na wygląd naszych włosów nie tylko dieta ma wpływ, ale dużo też zależy od właściwej pielęgnacji i rodzaju kosmetyków jakich używamy. W tym wypadku wybrałabym kosmetyk, który poprawi kondycję włosów. Bardzo dobrze sprawdzają się kosmetyki z serii Density Collection Grzegorz Duży z uwagi na składy. Tu bym doradziła odżywkę regenerującą, która regeneruje włosy, nawilża i dodaje sprężystości.
ODPOWIEDZ