Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej?

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
mamuśka17

Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej?

Post autor: mamuśka17 »

Czy ktoś z Was może zdecydował się na wykonanie zabiegu redukowania tkanki tłuszczowej w gabinecie medycyny estetycznej? Na https://anlaya.pl/pricelist/onda/ taki zabieg jest dość szczegółowo opisany. Jednak przed podjęciem decyzji chce poznać opinie osób które taki zabieg wykonały. To pozwoli mi na niego się zdecydować. Ważne dla mnie jest to, by mieć pewność jakich efektów można się spodziewać po zabiegu. I czy nie ma po nim żadnych problemów. Możecie coś doradzić, podpowiedzieć?
vixa

Re: Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej?

Post autor: vixa »

Myślę, że w takich sytuacji należy postawiać na liposukcję. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/liposukcja-2 . Macie tam bowiem namiar na gabinet, który wykonuje tego typu zabiegi. Uważam, że warto zawsze korzystać z profesjonalnych usług, gdzie przede wszystkim macie pewność co do jakość. Takie rozwiązanie sprawia, że szybko i sprawnie można pozbyć się niechcianego problemu.
ODPOWIEDZ