Wspomaganie odchudzania?

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
mamuśka17

Wspomaganie odchudzania?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://polski-blog-medyczny.pl/plastry-sliminazer/ jest dostępny artykuł w którym jest opisana skuteczność plastrów jako suplementacja wspomagająca odchudzanie. Czy ktoś z Was może z nich korzysta i może podzielić się opinią? Od jakiegoś czasu jestem aktywna fizycznie i ograniczyłam jedzenie tego czego powinnam.
donoś

Re: Wspomaganie odchudzania?

Post autor: donoś »

Dla domowego użytku najlepiej sprawdzi się rower treningowy https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1027.html. Sama korzysta z takiego już od kilku miesięcy i efekty są bardzo dobre. Do tego można zakupić jeszcze kilka dodatkowych elementów i zbudować mała siłownie w domu :)
górnykar

Re: Wspomaganie odchudzania?

Post autor: górnykar »

Moim sposobem na odchudzanie zawsze był trening pole dance. Ostatnio kupiłam nowy materac: https://flyingrose.pl/sprzet-sportowy/m ... pole-dance i zacznę uczyć swoich znajomych.
ślimak

Re: Wspomaganie odchudzania?

Post autor: ślimak »

a jak zdobywacie wiedze na temat odzywiania? czytacie jakies ksiazki? blogi? ja trafilam ostatnio na taki https://zwalczotylosc.pl/ bardzo fajnie opisane są kwestie zwiazane z otyloscia i tym,jak sobie z tym radzic
Hańka

Re: Wspomaganie odchudzania?

Post autor: Hańka »

Odchudzanie można wspomagać na różne sposoby. Poprzez dietę, treningi Cardio, jazde na rolkach. Mega dobre jest pływanie. Świetnie wpływa na kręgosłup. Z mojej strony polecam tez treningi siłowe jak np tutaj https://www.k-sport.com.pl/product-pol- ... 01-SK.html
Jarosław88

Re: Wspomaganie odchudzania?

Post autor: Jarosław88 »

Odchudzanie jest najbardziej skuteczne jeżeli połączymy ze sobą ujemny bilans kaloryczny oraz sport. W obecnym czasie wiemy, że baseny i siłownie są pozamykane, także mamy ograniczone pole w tym zakresie. Jednak z odrobiną samozaparcia, można zakupić kilka podstawowych sprzętów https://gipara.com/pl/sklep/ i rozpocząć ćwiczenia w zaciszu domowym.
tośia17

Re: Wspomaganie odchudzania?

Post autor: tośia17 »

Mnie pomogły dużo ćwiczenia, dietę ja zawsze miałam dobrą, tylko za mało ruchu, z czasem gdy postanowiłam to zmienić, moje ciało nabrało fajnych kształtów, co mi się bardzo podoba, na okres zimy, kupiłam sobie kilka przyrządów, urozmaicających ćwiczenia, bo wiadomo, zima ćwiczymy głównie w domu, wszystko znajdziecie w sklepie https://www.activ-space.pl/, mają tam bardzo fajne rzeczy.
ODPOWIEDZ