Uwaga! Nie każde naturalne kosmetyki są bezpieczne

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
Beatriś

Uwaga! Nie każde naturalne kosmetyki są bezpieczne

Post autor: Beatriś »

W poniższym blogu jest świetnie opisana różnica między kosmetykami "naturalnymi", których jest coraz więcej na sklepowych półkach a kosmetykami organicznymi, certyfikowanymi.
Warto zapoznać się ze składem kosmetyku przed jego zakupem nawet gdy w opisie widnieje napis - "naturalny"


https://medikur.pl/blog-roznice-pomiedzy-kosmetykami/
Uleńka

Re: Uwaga! Nie każde naturalne kosmetyki są bezpieczne

Post autor: Uleńka »

Prawda? Ludzie są ufni i niektórzy chcą to wykorzystać oszukując. Teraz, gdy kosmetyki naturalne stały się tak popularne, trzeba bardziej uważać i zwracać uwagę na etykiety. Warto czytać blog o kosmetykach naturalnych https://naturelia.pl/blog.html i cały czas się dokształcać. Wtedy patrząc na skład będziemy pewni, że te kosmetyki są autentyczne.
beńka

Re: Uwaga! Nie każde naturalne kosmetyki są bezpieczne

Post autor: beńka »

Trzeba patrzec przede wszystkim na sklad i kupowac sprawdzone kosmetyki. Ja zamawiam sobie z bielendy, juz przetestowane :) ostatnio wyszly serie eco sorbet i royal bee :) jak dla mnie rewelacja, zarowno pod wzgledem skladu jak i skutecznosci :) sa dostepne w drogeriach wiec bez problemu mozna je dostac
ODPOWIEDZ