Szkolenia z kosmetologii

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 205
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Szkolenia z kosmetologii

Post autor: olga83 »

Zawsze marzyłam o otwarciu własnego salonu kosmetycznego. Jednak najpierw wiadomo, że trzeba zdobyć odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Zastanawiam się nad szkoleniem od http://pimik.pl/. Mają fajne programy szkoleń, niektóre szkolenia z dofinansowaniem. Co sądzicie o takich kursach? Czy warto poszerzać swoją wiedzę w branży kosmetologii?
Awatar użytkownika
Irma 34
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 4:35

Re: Szkolenia z kosmetologii

Post autor: Irma 34 »

Niewątpliwie kosmetologia jest tą dziedziną, w której nie można pozwolić sobie na stanie w miejscu. Jednocześnie jeżeli prowadzimy już swój salon, zawsze warto brać pod uwagę rozszerzanie oferty, sięgając chociażby po takie oferty jak ta, dostępna w https://www.depilar.pl/ . Ta wypożyczalnia laserów ma bowiem do zaproponowania wynajem świetnej jakości sprzętu, na niezwykle atrakcyjnych warunkach, a jednocześnie nie musimy obawiać się o punktualność, czy wysokie koszty.
Grażka
Posty: 577
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Szkolenia z kosmetologii

Post autor: Grażka »

A co powiecie na jakieś darmowe szklenie z dietetyki? Widziałam ostatnio, że można wziąć udział w takim szkoleniu na stronie internetowej https://kargroupoferta-2954.gr8.com/. Co Wy na to? Chcielibyście zwiększyć poziom Waszej wiedzy na temat zdrowego odżywiania się?
ODPOWIEDZ