Laser przed wakacjami można?

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
Awatar użytkownika
Rika
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:05

Laser przed wakacjami można?

Post autor: Rika »

Nie wiem czy na miesiąc przed wyjazdem nad morze Śródziemne mogę poddać się zabiegowi laserem, a konkretnie chodzi mi o laserowe zamykanie naczynek na twarzy.
Dość szczegółowo cała procedura zabiegu jest opisana tutaj https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... y/naczynka , ale tego akurat nie znalazłam w tym artykule dlatego pytam, bo może ktoś z was jest zorientowany w temacie czy taki zabieg nie będzie z tym moim wyjazdem kolidaowć? :)
ryłka

Re: Laser przed wakacjami można?

Post autor: ryłka »

Ja właśnie w tym miejscu - https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... y/naczynka robiłam zamykanie naczynek na twarzy, no tyle że nie w wakacje. Skóra po takim zabiegu jest dosyć mocno wrażliwa, trzeba używać kremów z wysokimi filtrami, więc nie wiem czy to będzie dobry termin. Najlepiej jednak jak skontaktujesz się z nimi bezpośrednio i na pewno Ci odpowiedzą :)
ODPOWIEDZ