Jak pozbyć się cellulitu?

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
Awatar użytkownika
Unima
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2019, 10:48

Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: Unima »

Od lat walczę z cellulitem. Niestety często na darmo, gdyż problem powraca i nie wiem co mam zrobić, żeby się go pozbyć. Czy któraś z Was też borykała się z tym problemem?
Awatar użytkownika
Stasia
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:40

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: Stasia »

Miałam podobny problem, ale wtedy zakupiłam serię zabiegów endermologia Alliance LPG. Dzięki temu mój cellulit praktycznie znikł, a skóra uległa znacznemu ujędrnieniu.
Awatar użytkownika
Unima
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2019, 10:48

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: Unima »

A czy taki zabieg jest bezpieczny? Też mam problemy z cellulitem…
Awatar użytkownika
Łagoda
Posty: 16
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:59

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: Łagoda »

Jak najbardziej jest bezpieczny. Też byłam w salonie http://salonalicja.pl/ na tym zabiegu. Jest on dosyć kosztowny, ale myślę, że za takie efekty warto zapłacić nieco więcej. 
Awatar użytkownika
komina8
Posty: 43
Rejestracja: 18 cze 2019, 15:39

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: komina8 »

Czasami cellulit jest po prostu zwłókniały ciężko się go pozbyć, na taki rodzaj cellulitu zalecana jest fala akustyczna w klinice dermed w Krakowie, zas jeżeli macie zwykły cellulit to wystarczy mezoterapia, albo laser :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: mczay »

To jeszcze zależy od tego co jest jego przyczyną. Gdy już będziesz wiedzieć, łatwiej będzie Ci się go pozbyć.
Awatar użytkownika
loveme
Posty: 72
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:00

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: loveme »

Nom nie wiem, czy to działa.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2020, 22:18 przez loveme, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: fajna »

Chociaż sama redukcja cellulitu warszawa nie jest prosta, to jednak są na nią sposoby. Można zrobić specjalistyczne zabiegi opierające się na masowaniu skóry, albo odsysaniu zbędnego tłuszczu. Gorzej troszkę, kiedy męczy nas cellulit wodny, ale tutaj też nie jesteśmy przegrani. Ważne, żeby zadziałać jak najszybciej i zawsze się mimo wszystko nawadniać.
Awatar użytkownika
mariannan
Posty: 60
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:27

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: mariannan »

brigitte pisze: ↑13 gru 2019, 22:26 Nie liczyłam na taki efekt ale u mnie na cellulit pomogły tabletki na problemy żylne maxi3ven, brałam je na bolace nogi a przecież cellulit też jest spowodowny zaburzeniami krążenia. Ruszczyk to znana od dawna roślina , stosowana wlaśnie na ciężkie bolące nogi, cellulit, a nawet hemoroidy.
brigitte to maxi3vena to bez recepty tak? Odkąd zmieniłam pracę i dużo siedzę to nogi mam jak z betonu, nawet podczas siedzenia bolą, aż czasami na krześle ię nie da wytrzymać, najgorzej jak muszę gdzieś autem dłużej pojechać to jest dramat
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:42

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: maksik »

Na takich stronach jak np. https://wntt.pl/ można znaleźć naprawdę dużo porad i ciekawostek. W Internecie można znaleźć dosłownie wszystko. Ale na jednych będzie działać na innych nie, trzeba po prostu próbować.
Awatar użytkownika
rozyczka
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2020, 11:48

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: rozyczka »

dieta! catering wygodnadieta ma specjalnie stworzona diete do walki z cellulitem!
Rołka

Re: Jak pozbyć się cellulitu?

Post autor: Rołka »

Jak dla mnie dlatego najlepsza opcja to skuteczny catering dietetyczny Łódź bo przez zapracowanie kompletnie nie miałam czasu gotować. Do tego mogłam wszystko policzyć z pomocą dietetyka i każdego ranka mam jedzonko na cały dzień. Mega fajna opcja dla mnie i oby tylko tak dalej!
ODPOWIEDZ