Błyskotki dla Dian

bizu2Mogłoby się wydawać, że wśród miłośników sztuki łowieckiej znajdują się tylko panowie. Nic bardziej mylnego! Kobiety również mają tam swoją reprezentację. Co ciekawe nie są one skazane na stroje do polowań w wersji unisex, które zazwyczaj występują w kolorystyce moro.

Miłośniczki myślistwa mają do swojej dyspozycji nie tylko szykowne sukienki, czy dopasowane garsonki, ale i oryginalną biżuterię. Co ją wyróżnia na tle innych błyskotek? Materiał jaki został użyty do jej wykonania to poroże. Zapewne poroże jelenia, lub innego leśnego rogacza kojarzy Wam się raczej z trofeum zwieńczającym kominek. Jednak zdolni artyści udowodnili, że można z niego stworzyć piękny i subtelny dodatek dla kobiet.

Wyobraźnia twórców jest w tej kwestii praktycznie nieograniczona. Z poroża powstają zarówno kolczyki, bransoletki, jak i wisiorki. Połączenia ze srebrem lub kamieniami szlachetnymi zaskakują i przyciągają uwagę. Mnie chyba najbardziej zaskoczył i zainspirował pierścionek z poroża z kryształem svarowskiego, dostępny na: http://brantas.pl/.

Piękne Diany, które lubią wyglądać wyjątkowo mogą także przebierać w ciekawych ozdobach na kołnierzyk koszuli, lub krawatnikach. Te subtelne detale dodają elegancji i szyku w codziennych stylizacjach. To doskonały sposób, by pokazać swój oryginalny styl i pasję.

6 myśli na temat “Błyskotki dla Dian

Dodaj komentarz